کنسرت گروه مهربانی، تالار وحدت ، ۲۶ آذر ۱۳۹۶

کنسرت گروه مهربانی، تالار وحدت ، ۲۶ آذر ۱۳۹۶

کنسرت وحید تاج با همراهی گروه مهربانی به سرپرستی و آهنگسازی سلمان سالک، شامگاه دیشب در تالار وحدت برای کمک به کودکان زلزله‌زده کرمانشاه برگزار شد.
این کنسرت در دو بخش روی صحنه رفت، بخش نخست کنسرت به اجرای تصنیف‌های «پرواز با خورشید» با شعری از فریدون مشیری، «دیدار» با شعری از سیمین بهبهانی، «مرغ شب» با شعری از محمدعلی جعفری و «بی نشان» با شعری از علی تاج بود. در بخش دوم تصنیف‌های «من شادم» با شعری از کریم فکور، «یار دلنواز» با شعری از حافظ و «مژده آزادی» با شعری از هوشنگ ابتهاج و دو ساز و آواز بودند و سلمان سالک آهنگسازی برخی از قطعات این کنسرت را بر عهده داشت.

فاطمه دانشور مدیر عامل مؤسسه نیکوکاری مهر آفرین بعد از اجرای بخش نخست کنسرت، دقایقی را به سخنرانی پرداخت و مشکلات کودکان زلزله زده کرمانشاه را مطرح کرد.

امیر رحمانی (سنتور)، مریم خدابخش (عود)، بیتا قاسمی (ویلن‌سل)، حمیدرضا آفریده (کمانچه)، وفا مصباحی (نی) و مجید علیزاده (تمبک) اعضای ارکستر مهربانی را به سرپرستی سلمان سالک نوازنده تار و خوانندگی وحید تاج تشکیل می‌دادند.

کنسرت گروه موسیقی مهربانی به خوانندگی وحید تاج به همت مؤسسه فرهنگی هنری آوای مهربانی و با همکاری مؤسسه نیکوکاری مهر آفرین در تالار وحدت برگزار شد.

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *